Chalupa Český ráj

Logo Chalupa U Rytíře

Popis objektu

Nabízíme pronájem roubené chalupy v CHKO Český ráj. Interiér celé chalupy je pojat v netypickém stylu s dobovou atmosférou tohoto vyjímečného místa.

Scrollovací šipka

Chalupa nabízí společné prostory a ubytovací kapacitu pro 10 osob. V přízemí se nachází vstupní chodba, kuchyně s kompletním vybavením: lednice, mikrovlnná trouba, horkovzdušná trouba, sklokeramická deska, myčka, rychlovarná konvice, nádobí. Společenská část: dominantou je krb s otevřeným ohništěm, dřevěné lavice se stoly - 12 míst a dvoumístná pohovka.

Dále jsou zde dvě ložnice ( ložnice č.1 , ložnice č.2) a společná koupelna se sprchovým koutem a WC.

V 1. patře je pro Vás k dispozici druhý otevřený společenský prostor s LED TV a DVD přehrávačem, dvě třímístné pohovky, dvě ložnice (ložnice č.3, ložnice č.4) se společnou koupelnou s vanou a WC). V 2. patře je ložnice č. 5 s LED TV.


  • Ložnice č.1 - dvě samostatná lůžka
  • Ložnice č.2 - jedno prostrornější lůžko (1,2 x 2 m)
  • Ložnice č.3 - jedno dvoulůžko, jedno dětské lůžko, popř. cestovní postýlka
  • Ložnice č. 4 + 5 (mezonet) - jedno dvoulůžko - ložnice č.4, rozkládací pohovka (dvoulůžko), dvě samostatná lůžka - ložnice č.5

Na pozemku se nachází udržovaná zahrada, zastřešené venkovní posezení s barem, možností grilování - ideální pro venkovní party i v nepřízni počasí. Nabízíme pronájem stodoly (90 m2) pro jedinečný svatební den, stylovou oslavu. Cena za pronájem stodoly dohodou.
Možnost zajištění cateringu
K dispozici je uzamykatelný prostor pro případné uložení vlastních kol.
Objekt je vytápěn ústředním el. topením.
Parkování: přímo u objektu až pro pět vozidel.

Zaujala Vás naše nabídka?

Kontaktujte nás