Logo Chalupa Český ráj

Reference


Henning, Nizozemsko

V této nádherně zrekonstruované staročeské usedlosti jsme byli dvě rodiny. Jsou zde prostorné obývací pokoje s dostatkem prostoru sedět a číst nebo hrát společně hry. Pěkný gril, velmi dobře vybavená kuchyň s pěkným nábytkem. Lokalita v zeleni, lesní krajina je ideální pro výlety do Prahy a Krkonoš. Majitelka reaguje velmi přátelsky, i když je rozbitý hrnec na kávu.


Rodina Knettigova a Kuchařova, Ostrava

Velice jsme si užívali klid, prostornost a nádhernou vnitřní dispozici domu, který dětem i dospělým umožnil bavit se společně či samostatně dle libosti. Mohli jsme zde nerušeni a nerušeně trávit krásnou dovolenou a podnikat výlety pěší i na kolech, díky umístění v samém srdci zdejší krásné přírody a památek. Snídali jsme společně v prostorné jídelně, zatopili si ve vnitřním krbu za chladného večera, grilovali venku pod střechou za večerů teplejších. Vybavení domu obsahovalo vše potřebné, včetně technických prostor k úschově i drobné opravě našich kol. Moc rádi se k Vám zase vrátíme pro klid a pohodu. Děkujeme.


Tereza, Praha, Česká republika

Chalupu jsme navštívili s partou přátel a byli jsme velice spokojeni. Skvěle vybavená kuchyň, včetně myčky, milá majitelka, místo na grilování, naladěný klavír, klid a nádherná zahrada. Co víc si přát! Navíc, prostor uvnitř chalupy je velmi zajímavě řešený. Rozhodně doporučujeme!


Jaroslav, Pardubice, Česká republika

Týden v Rytířově Lhotě byl super! Sama chalupa bezvadně řešená. Člověka to na pár dnů zaměstná, než se zorientuje :-) Pro rodiny s dětmi jako dělané. Doufám, že si to ještě někdy zopakujeme.


Gábor, Maďarsko

Popis a fotografie představují exotickou atmosféru tohoto statku. Google Maps a systém SatNav nerozpozná adresu, nezapomeňte požádat o podrobný návod. Ztratili jsme, ale majitelka objektu neváhala poskytnout okamžitou pomoc. Uvítaní bylo velmi srdečné, v krbu hořel oheň a elektrické topení bylo zapnuto již v době, kdy jsme dorazili. Dům je opravdu okouzlující, architektura je velmi zajímavá, nábytek pohodlný. Kuchyně a vše ostatní je velmi dobře vybaveno, rodiny s malými dětmi najdou spoustu základního vybavení. Uspořádání místností je neobvyklé, můžete vstoupit do vnitřní místnosti průchodem přes jinou ložnici nebo do koupelny, popř. do zahrady. Ložnice v podkroví neposkytuje příliš mnoho soukromí pro jednotlivé páry, ale je ideální pro děti. Ideální výchozí bod pro výlety do Českého ráje, Prahy a dalších historických měst jako je Jičín, slavná Kutná Hora je jen hodinu jízdy autem. Check-in byla rychlá a snadná. Celkově skvělý servis. Děkuji.


Anke, Německo

Komunikace s hostitelem byla spolehlivá, vždy byly podány okamžité, velmi detailní informace týkající se ubytování. Roubenka byla dobře prezentována, útulné místo už při příjezdu. Velmi prostorná, pro několik rodin. Velkou výhodou je mnoho samostatných pokojů, které umožňují optimální rozdělení dětí a rodičů v ložnicích. Ve velkém obývacím pokoji se nachází obrovský stůl, stejně jako útulný gauč . Velmi dobré jsou také informace o bezprostředním okolí kolem domu. Vše je láskyplně stanoveno, velmi elegantní a krásné v jinak poměrně klidné obci.


Monika, Německo

Krásný, tradičně zařízené dům s velkým pozemkem, kde jsme se cítily okamžitě vítáni. Všechny pokoje byly čisté a nádherně individuálně řešeny. Pro děti jsou zde dvě velké krabice s hračkami a pro nejmenší děti praktické doplňky, jako například jídelní sedačka nebo dětská vanička. Kromě dvou televizí a piana jsme objevili v poslední den dokonce i notebook. Kuchyně je plně vybavena velkou lednicí a všemi druhy zařízení. Předání a převzetí proběhlo snadno a hladce. Hrad Kost je pěšky kousek a je pravdou, že roubenka je v srdci Českého ráje. Děkuji a rádi se vrátíme k této malé idyle.